листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на УНИБанка АД Скопје


Јавен повик за Собрание на акционери -УНИБанка АД.pdf

Објавено на: 17.04.2018 13:53:10
Документ БР.: DOC_10109-36/2018
Урнек: Јавен повик за собрание