листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на Вонредно Собрание на акционери


Javen povik za vonredno sobranie 2018 (2).doc

Објавено на: 18.04.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-38/2018
Урнек: Јавен повик за собрание