листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на акционерско собрание


javen povik za sobranie pdf.pdf

Објавено на: 18.04.2018 14:03:16
Документ БР.: DOC_10109-39/2018
Урнек: Јавен повик за собрание