листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог_Одлики за Собрание на акционери на 29.05.2018 год.


Predlog_Odluki_Godisno_Sobranie_29.05.2018.doc

Објавено на: 23.04.2018 08:31:39
Документ БР.: DOC_13285-34/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери