листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех


Жито Полог 31.03.2018.xlsx

Објавено на: 23.04.2018 09:02:46
Документ БР.: DOC_12294-2/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.