листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 29.05.18


javen povik 18.pdf

Објавено на: 23.04.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10109-44/2018
Урнек: Јавен повик за собрание