листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКИ И МАТЕРИЈАЛИ ЗА СОБРАНИЕ


materijalisob29.05.18.pdf

Објавено на: 23.04.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-35/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери