листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


Единство берза 31.03.2018.xls

Објавено на: 24.04.2018 09:22:44
Документ БР.: DOC_12294-3/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.