листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Povik


Povik-AD Grozd.pdf

Објавено на: 25.04.2018 08:31:43
Документ БР.: DOC_10109-46/2018
Урнек: Јавен повик за собрание