листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Vo prilog e javniot povik za Godisno sobranie na akcioneri  na COP Slavej Ad Skopje.

 


javen povik berza.pdf

Објавено на: 26.04.2018 14:29:16
Документ БР.: DOC_10109-47/2018
Урнек: Јавен повик за собрание