листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran finansiski rezultati- bilans na uspeh za period od 01.01 do 31.03.2018 g.


3 МЕС.2018 ГОД..xls

Објавено на: 26.04.2018 14:35:50
Документ БР.: DOC_12294-9/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.