листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidiran fin.izvestaj -bilans na uspeh za periodot od 01.01 do 31.03.2018 g.


3 МЕС.2018 Г..xls

Објавено на: 26.04.2018 14:55:30
Документ БР.: DOC_12294-10/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.