листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава 6 од Правилата за котација ,известуваме за датумот на одржување и дневниот ред на Собрание на Акционери ЈАВЕН ПОВИК ЗА ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 2018 ГОДИНА.


JAVEN POVIK - za svik. na akcio. sobrar. - 2018.doc

Објавено на: 27.04.2018 08:32:06
Документ БР.: DOC_10109-48/2018
Урнек: Јавен повик за собрание