листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Акционерско собрание на А.Д. „Тајмиште“-Кичево


Javen povik.PDF

Објавено на: 27.04.2018 08:36:15
Документ БР.: DOC_10109-49/2018
Урнек: Јавен повик за собрание