листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 2018 ГОДИНА


ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 2018 ГОД..doc

Објавено на: 27.04.2018 09:24:34
Документ БР.: DOC_10109-52/2018
Урнек: Јавен повик за собрание