листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран биланс на успех 31.03.2018 г.


Жито Полог 31.03.2018.консолидиран.xlsx

Објавено на: 27.04.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-13/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.