листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за акционерско собрание 2018.


Предлог одлуки за акционерско собрание 2018.pdf

Објавено на: 27.04.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-38/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери