листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2018


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2018.xls

Објавено на: 27.04.2018 13:15:53
Документ БР.: DOC_12294-16/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.