листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери закажано за 30.05.2018 година


Javen povik za Sobranie na akcioneri 30.05.2018 godina.doc

Објавено на: 30.04.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_10109-58/2018
Урнек: Јавен повик за собрание