листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Анализа на неревидираниот Биланс на успех на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2018 до 31.03.2018 година.
 


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2018.docx

Објавено на: 27.04.2018 15:43:24
Документ БР.: DOC_10191-195/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации