листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на  Собрание на Друштвото 05.06.2018


Повик за учество на Годишно Собрание на Друштвото 05.06.2018.pdf

Објавено на: 30.04.2018 08:26:23
Документ БР.: DOC_10109-56/2018
Урнек: Јавен повик за собрание