листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на РИК Силекс АД Кратово


javen povik za sobranie 30.05.2018.pdf

Објавено на: 30.04.2018 13:34:16
Документ БР.: DOC_10109-59/2018
Урнек: Јавен повик за собрание