листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба/употреба на добивката


Одлука за распределба на добивката.doc

Објавено на: 02.05.2018 08:46:31
Документ БР.: DOC_12287-10/2018
Урнек: Распределба на добивка