листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за распределба на дивиденда


Одлука за дивиденда.doc

Објавено на: 02.05.2018 08:46:35
Документ БР.: DOC_10187-9/2018
Урнек: Дивиденден Календар