листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за усвојување на ревидирани финансиски извештаи

Одлука за измена на Статутот на друштвото


Одлука за усвојување на ревидиран извештај 2017.doc
Одлука за измена на Статут.doc

Објавено на: 02.05.2018 08:46:49
Документ БР.: DOC_10191-198/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации