листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Останати Одлуки донесени на Собрание на акционери 30 април 2018


Преостанати одлуки донесени на Собрание на акционери 30 април 2018.doc

Објавено на: 02.05.2018 08:46:26
Документ БР.: DOC_12283-22/2018
Урнек: Други одлуки од собрание