листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани неконсолидирани и консолидирани финансиски извештаи


Ревидиран извештај Европа 2017.pdf
Консолидиран ревидиран извештај за група ЕВРОПА 2017 година.pdf

Објавено на: 02.05.2018 08:46:52
Документ БР.: DOC_12304-17/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи