листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава VI од Правилата за котација доставуваме


31.03.2018 Осигурување МАКЕДОНИЈА ад Виена Иншуренс Груп.xlsx

Објавено на: 02.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-24/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.