листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01-31.03.2018


Finansiski izvestaj 01-03 2018.xls

Објавено на: 02.05.2018 14:44:22
Документ БР.: DOC_12294-27/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.