листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка за 2017


odluka za raspredelba na dobivka za 2017.pdf

Објавено на: 04.05.2018 08:20:20
Документ БР.: DOC_12287-11/2018
Урнек: Распределба на добивка