листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда и дивиденден календар


odluka za isplata na dividenda.pdf

Објавено на: 04.05.2018 08:20:25
Документ БР.: DOC_10187-10/2018
Урнек: Дивиденден Календар