листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Акционерско собрание


drugi odluki od Akcionersko sobranie.pdf

Објавено на: 04.05.2018 08:20:28
Документ БР.: DOC_12283-23/2018
Урнек: Други одлуки од собрание