листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог Ви го испраќаме Јавниот повик за свикување Годишно собрнаие на А.Д. Градски Трговски Центар Скопје кое ќе се одржи на ден 05.06.2018 година (вторник) со почеток во 12,00 часот во салата за сотаноци во А.Д. ГТЦ Скопје


Oglas godisno sobranie. 2018doc.doc

Објавено на: 04.05.2018 08:43:37
Документ БР.: DOC_10109-64/2018
Урнек: Јавен повик за собрание