листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sobranie 2018 god.


Odluki Sobranie 2018.PDF

Објавено на: 04.05.2018 11:28:07
Документ БР.: DOC_12283-24/2018
Урнек: Други одлуки од собрание