листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за ЗК Пелагонија ад Битола за 2017 година -корекција 


ZK Pelagonija 31.12.2017 nekonsolidirani nerevidira - korekcija za berza (1).xls

Објавено на: 04.05.2018 13:06:48
Документ БР.: DOC_26445-134/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.