листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на АД Стокопромет


Javen povik za sobranie.JPG
Javen povik za sobranie 1.JPG

Објавено на: 07.05.2018 09:54:51
Документ БР.: DOC_10109-66/2018
Урнек: Јавен повик за собрание