листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


ЈАВЕН ПОВИК ЗА АКЦ.СОБРАНИЕ ЗА 2018година.doc

Објавено на: 07.05.2018 13:30:02
Документ БР.: DOC_10109-68/2018
Урнек: Јавен повик за собрание