листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека на ден 08.05.2018 година ќе биде објавен Билансот на Успех на АД Европа за период од 01.01.2018-31.03.2018 после 13:00часот.

Со почит ,

АД Европа Скопје

 


Ценовно чувствителна информација 01.01-30.03.2018.doc

Објавено на: 07.05.2018 14:32:17
Документ БР.: DOC_10191-209/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации