листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01. - 31.03.2018


Биланс на успех 31.03.2018.xlsx

Објавено на: 08.05.2018 08:47:20
Документ БР.: DOC_12294-34/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.