листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик за XXII Собрание на акционерите.pdf

Објавено на: 08.05.2018 09:46:56
Документ БР.: DOC_10109-69/2018
Урнек: Јавен повик за собрание