листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Предлог Одлуки за XXII Собрание.pdf
Извештај за ангажман за уверување во постапка за одобрување зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 08.05.2018 09:46:59
Документ БР.: DOC_13285-44/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери