листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери 07.05.2018


Одлуки од собрание 07.05.2018.pdf

Објавено на: 08.05.2018 10:02:38
Документ БР.: DOC_12283-25/2018
Урнек: Други одлуки од собрание