листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 СИЛЕКС АД - НЕКОНСОЛИДИРАН НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2018 - 31.03.2018


01.01-31.03.2018 - СИЛЕКС АД неконсолидирано.xls

Објавено на: 08.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_12294-35/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.