листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE 30.05.2018


PREDLOG ODLUKA ZA PONISTUVAWE NA SOPSTVENI AKCII.docx

Објавено на: 08.05.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-45/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери