листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период од 01.01.2018 до 31.03.2018 година


01.01-31.03-2018 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 08.05.2018 13:11:32
Документ БР.: DOC_12294-36/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.