листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01. до 31.03.2018 година.


Obrazlozenie na Bilansot na Uspeh 31.03.18.docx

Објавено на: 08.05.2018 13:21:25
Документ БР.: DOC_10191-213/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации