листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za usvojuvanje na godisna smetka


Predlog odluka za usvojuvawe na godisna smetka.pdf

Објавено на: 08.05.2018 14:48:45
Документ БР.: DOC_13285-47/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери