листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Predlog odluki za usvojuvanje na revizirski izvestaj za 2017 godina


Predlog odluki za usvojuvanje na revizorski izvestaj.pdf

Објавено на: 08.05.2018 14:49:08
Документ БР.: DOC_13285-48/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери