листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Predlog odluka za raspredelba na dobivkata


Predlog odluka za rapredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 08.05.2018 14:49:12
Документ БР.: DOC_13285-49/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери