листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Ostanati predlog odluki


Ostanati predlog odluki.pdf

Објавено на: 08.05.2018 14:49:14
Документ БР.: DOC_13285-50/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери